:: Shirtsponsoren ::

Bezoekers
27296
Artikelen
21
Artikelen bekeken hits
333897

We hebben 6 gasten en geen leden online



 

Ben jij toevallig geinteresseerd in het biljarten, neem dan a.u.b. contact op met Peter Huvenaars (0486 - 45 19 71). Hij zou bijzonder in zijn nopjes zijn als hij weer met nieuwe jeugdleden aan de slag zou kunnen.

Elke zaterdagmiddag is Peter, samen met Joey,  te vinden in café 't Oventje in Zeeland om daar hun kennis van het biljarten over te dragen aan enthousiaste jeugd. Dus als je interesse gewekt is, mag je op zaterdag een keer binnenlopen en Peter of Joey het hemd van hun lijf vragen over alles wat je over biljarten wilt weten. Doen hé!!!!!

Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom. Ook jij!!!

 

Onze jeugdafdeling 

Jeugdspelers BC Zeeland

 VLNR: Lukas, Noud, Rik, Dylan, Djami, Bart, Thijs

 

Het district Oss, afdeling jeugd, is weer begonnen met de competitie!!!

Zondag 11 oktober gingen de ballen weer rollen op diverse locaties binnen ons district.

In onderstaand overzicht kunt u zien welke teams er gaan deelnemen en daaronder een overzicht van de te spelen wedstrijden.

Een en ander is ook te volgen op de website. Voor een overzicht op de website klik op de banner hieronder.

Biljartpoint

Competitie stand - KNBB District Oss  Jeugd 2020 - 2021 

 

De deelnemers:

BC Zeeland 1

Bondsnr:   Naam                                  moyenne     aantal car.
237275 Rik Kolorz 1.503 50
247986 Djami Theunisz 0.901 33
236090 Bart v/d Valk 0.825 31
236089 Dylan Biemans 0.832 31
263949 Lukas Emons 0.753 29
248122 Thijs Meulepas 0.752 29
271531 Noud Meulepas 0.247 15

 

Bart Rik Djami 1

 

VLNR: Bart, Rik, Djami

 

BC Zeeland 2

Bondsnr:   Naam                                 moyenne     aantal car.
236089 Dylan Biemans 0.832 31
263949 Lukas Emons 0.753 29
248122 Thijs Meulepas 0.752 29
271531 Noud Meulepas 0.247 15
237275 Rik Kolorz 1.503 50
247986 Djami Theunisz 0.901 33
236090 Bart v/d Valk 0.825 331

 

 

 Lukas Dylan Thijs Noud 1

VLNR: Lukas, Dylan, Thijs, Noud

 

BV Overberg

Bondsnr:   Naam             moyenne     aantal car.
225003 Max Eggenkamp   1.357 44
270912 Joeri Wilkowski 0.843 31
236098 Djovanny v Eindhoven     0.783 29
270917 Sven de Veer 0.564 25

Royal Events Palace 1

Bondsnr:   Naam                                 moyenne     aantal car.
271982 Tjeu Rutten 0.387 19
271993 Tijl Daandels 0.368 19
276683 Tijn v Hasselt 0.240 15
276681 Gijs Selten 0.240 15
270823 Dirk v/d Berg 0.672 27
270824 Jip v Berloo 0.633 27
270822 Evi v Erp 0.529 25
271981 Jay v/d Pas 0.394 19

  

Royal Events Palace 2

Bondsnr:   Naam                                moyenne     aantal car.
270823 Dirk v/d Berg                  0.672 27
270824 Jip v Berloo 0.633 27
270822 Evi v Erp 0.529 25
271981 Jay v/d Pas 0.394 19
271982 Tjeu Rutten 0.387 19
271993 Tijn Daandels 0.368 19
276683 Tijn v Hasselt 0.240 15
276681 Gijs Selten 0.240 15

 

Sppelschema + Uitslagen jeugd:

Ronde   Datum       Thuis            Uit               Uitslag      
1 11 oktober   BC Zeeland 1      - BC Zeeland 2       57 - 39 
Royal Events Palace 1      - Royal Events Palace 2       43 - 60 
2 18 oktober Royal Events Palace 2  - BC Zeeland 1 
BV Overberg  -   Royal Events Palace 1 
3 01 november Royal Events Palace 1  - BC Zeeland 1 
BC Zeeland 2  - BV Overberg 
4 08 november    BV Overberg - BC Zeeland 1 
BC Zeeland 2 - Royal Events Palace 2
5 15 november Royal Events Palace 1 - BC Zeeland 2  
BV Overberg - Royal Events Palace 2  
6 13 december BC Zeeland 2  - BC Zeeland 1 
Royal Events Palace 2 - Royal Events Palace 1
7 20 december BC Zeeland 1  - Royal Events Palace 2
Royal Events Palace 1  - BV Overberg 
8 03 januari BC Zeeland 1  - Royal Events Palace 1 
BV Overberg - BC Zeeland 2 
9 10 januari BC Zeeland 1  - BV Overberg 
Royal Events Palace 2 - BC Zeeland 2 
10 17 januari BC Zeeland 2 - Royal Events Palace 1
Royal Events Palace 2 - BV Overberg 
11 31 januari BC Zeeland 1  - Royal Events Palace 1 
Royal Events Palace 1  - Royal Events Palace 2 
12 07 februari Royal Events Palace 2 - BC Zeeland 1 
BV Overberg - Royal Events Palace 1 
13 21 februari Royal Events Palace 1 - BC Zeeland 1 
BC Zeeland 2  - BV Overberg 
14 28 februari  BV Overberg      - BC Zeeland 1 
BC Zeeland 2  - Royal Events Palace 2 
15 07 maart  Royal Events Palace 1 - BC Zeeland 2 
BV Overberg  - Royal Events Palace 2 
16 21 maart  BC Zeeland 2  - BC Zeeland 1 
Royal Events Palace 2 - Royal Events Palace 1 
17 28 maart  BC Zeeland 1  - Royal Events Palace 2   
Royal Events Palace 1  - BV Overberg
18 11 april  BC Zeeland 1  - Royal Events Palace 1 
BV Overberg - BC Zeeland 2 
19 18 april  BC Zeeland 1  - BV Overberg 
Royal Events Palace 2  - BC Zeeland 2 
20 25 april  BC Zeeland 2  - Royal Events Palace 1
Royal Events Palace 2 - BV Overberg 

 

 

 

 

De Wedstrijden:

 

NF 2e klas libre jeugd

Op 3 en 4 oktober wordt er in Boxtel gespeeld om het kampioenschap van Nederland libre klein 2e klas jeugd.

Het district Oss wordt goed vertegenwoordigd op dit kampioenschap door deelname van maar liefst 6 personen van BC Zeeland.

Dit kampioenschap wordt georganiseerd door BV 't Ivoor, Voetboog 14a te Boxtel.

Er zijn 16 deelnemers, keurig onderverdeeld in 4 poules.

Poule A bestaat uit:

1.   Dante Dekkers           Waalwijk      JBCW                0.96     33
2.  Thijs Meulepas Zeeland BC Zeeland 0.75 29
3. Joeri Wilkowski St. Michielsgestel BV Overberg 0.72 29
4. Noud Meulepas Zeeland    BC Zeeland 0.26 20
           
Poule B bestaat uit:        
1. Djami Theunisz Vinkel BC Zeeland 0.90 33
2. Lukas Emons Zeeland BC Zeeland 0.79 29
3. Jip v Berloo Heeswijk-Dinther      De Toren 0.63 27
4. Sebas Lenting                 Denekamp Carambole             0.52 25

Poule C bestaat uit:

1.   Bart v/d Valk           Zeeland                   BC Zeeland         0.93     33
2.  Daan den Hollander        Wervershoof De Opkomst    0.77 29
3. Dirk v/d Berg Heeswijk-Dinther De Toren      0.67 27
4. Evi v Erp Heeswijk-Dinther    De Toren 0.52 25
           
Poule D bestaat uit:        
1. Tjeu Rutten Heeswijk-Dinther De Toren 0.87 31
2. Dylan Biemans Zeeland BC Zeeland 0.83 31
3. Dennis Klappe Kampen Kamper BC 1911     0.61 27
4. Sven de Veer St. Michielsgestel BV Overberg 0.55 25

 

Op zaterdag beginnen de wedstrijden om 10.00 uur en op zondag wordt er om 11.00 uur begonnen.

Wij wensen alle spelers (sters) veel succes en sportieve strijd!!! 

 

Voor de officiele uitnodiging klik op publicatie                                  

 

De Uitslagen:

NF 1e klas libre jeugd

ABC ’t Töpke uit Afferden had eind november de organisatie in handen van de Nationale finale 1e klas libre jeugd.

Het district Oss werd vertegenwoordigd door Bart v/d Valk van BC Zeeland.

Bart wist vorig jaar de titel mee naar Zeeland te nemen dus de verwachtingen waren hoog gespannen.

Helaas is het ene jaar niet het andere en Bart kwam niet verder dan het spelen om de 11e en 12e plaats.
Tegen Rick de Wit kwam hij wederom niet goed uit de verf en met 45 om 18 in 21 beurten wist Rick de laatste plaats over te dragen aan Bart.

Rik Kolorz, ook een speler van BC Zeeland maar uitkomend voor zijn oude club, mocht speleb voor de 7e en 8e plek.

Ook Rik wist hier geen winst te behalen tegen Dante Dekkers al scheelde het niet veel.
Rik moest er 41 tegenover Dante 31 en in 28 beurten wist Dante de 7e plek op te eisen met de cijfers 31 – 38.

De finale in Afferden ging tussen Stephan Kortsmit van JBV Amorti (55) en Merijn v Nispen van BV SVW (37).

Het zou niet al te lang gaan duren. Stephan, binnengekomen met een moyenne van 2.13 diende 55 caramboles te maken tegenover Merijn 37. Merijn kwam binnen met een moyenne van 1.16.

Na slechts 9 omlopen was Stephan aan zijn benodigde totaal van 55 en bracht daarmee een moyenne op het scorebord van 6.11.
Merijn kon daar slechts 11 caramboles tegenover zetten.

Een zéér terechte winnaar in Afferden in de persoon van Stephan Kortsmit van JBV Amorti uit Zevenbergen. Proficiat met dit kampioenschap.

De cijfers op een rijtje:

Om de 11e en 12e plaats:

12.  Bart v/d Valk (31)         0 18   21   5   0.857
11. Rick de Wit (45)                    2   45 21   10 2.142

Om de 9e en 10e plaats:

10.  Jonathan Struijk (35)    1   35   25   8   1.400
  9. Max Eggenkamp (45)             1 40 25     4 1.800

Om de 7e en 8e plaats:

  8.  Rik Kolorz (41)                      0   38   28   8   1.357
  7. Dante Dekkers (31)              2 31 28     4 1.107

Om de 5e en 6e plaats:

  6.  Cedric Thiessen (80)             0   29   13 21   2.230
  5. Arno Coenradi jr (43)             2 43 13   18 3.307

Kruisfinales:

      Sharon Radings (41)             0    23   19   7   1.210
Stephan Kortsmit (55)            2 55 19   10 2.894

      Yves Limpens (49)                1    49   31   8   1.580
   Merijn v Nispen (37)              1 37 31     6 1.193

Merijn v Nispen wint na shout out (0 – 1)

 Om de 3e en 4e plaats:

  4.  Yves Limpens (49)                 0   48   24   8   2.000
  3. Sharon Radings (41) 2 41 24     7 1.708

Finale:

  2.  Merijn v Nispen (37)             0   11     9   3   1.222
  1. Stephan Kortsmit (55) 2 55   9   14  6.111

 

 

NF 2e klas libre jeugd

Het kampioenschap van Nederland 2e klas jeugd werd dit jaar gespeeld in Leimuiden.

Zoals het de laatste jaren vrij normaal geworden is dat hier enkele leden van BC Zeeland aan meedoen, dit jaar vormde dat geen uitzondering.

Ook nu weer 5 jeugdleden die zich hadden weten te plaatsen voor dit kampioenschap.

Onder begeleiding van trainers Peter Huvenaars en Joey Bongers togen de spelers en speelster op zaterdagmorgen naar Leimuiden om daar hun vorderingen ten toon te spreiden.

Helaas moet er altijd iemand laatste zijn en dat was dit jaar Thijs Meulepas.
Thijs wist slechts 1 partij in winst om te zetten en met een algemeen moyenne van 0.65 en een hoogste serie van 6 sloot hij in Leimuiden de gelederen.

Broer en zus Emons wisten het te schoppen tot plaats 6 en 7. 
Vaak is Lukas de betere van de twee, maar deze reis moest hij die eer laten aan zijn zus Kaylee.

Lukas wist 2 partijen te winnen en een partij kwam het tot een puntendeling.
Met 5 punten, een algemeen moyenne van 0.69 en een hoogste serie van 6 mocht Lukas de 7e plaats voor zich opeisen.

De 6e plaats was voor zus Kaylee.
Kaylee wist 3 partijen te winnen en kwam zodoende 1 punt voor op haar broer.
Met 6 punten, een algemeen moyenne van 0.40 en een hoogste serie van 4 heeft Kaylee een goed toernooi gespeeld.

Dylan Biemans viel net buiten het podium.
Met 10 punten, een algemeen moyenne 0.61 en een hoogste serie van 6 kwam Dylan op de 4e plaats terecht.

Rest ons nog een naam en dat is die van Djami Theunisz.
Djami heeft een bijzonder goed toernooi gespeeld en bij het ingaan van de laatste partij stond hij twee punten voor op zijn rivaal Joeri Wilkowski.

Het was dus zaak voor Djami dat hij óf zijn partij wint óf er een gelijkspel uitsleept.
Helaas lukt het hem niet om zijn laatste partij in winst om te zetten en Joeri komt met deze twee winstpunten langszij Djami.

Toch is deze verliespartij niet dramatisch want op percentage weet Djami toch de Nederlandse titel mee naar Vinkel te nemen.

Met deze titel heeft BC Zeeland in 2 jaar tijd twee Nederlandse kampioenen weten voort te brengen. Vorig jaar was Bart v/d Valk de leading men en nu dus Djami.

Een mooi resultaat voor de noeste arbeid die Peter er al jaren instopt.

De eindstand in Leimuiden: (resp: PP, car, brt, Agem, Pgem HS, %)

1. Djami Theunisz (BC Zeeland) 13 228 285 0.80 6 98.27
2. Joeri Wilkowski ('t Ivoor) 13 176 243 0.72 8 95.65
3. Quinten v/d Veer (Kamper BC 1911)     10 185 300 0.61 6 92.50
4. Dylan Biemans (BC Zeeland) 10 193 312 0.61 6 89.35
5. Dennis Klappe (Kamper BC 1911)   9 165 270 0.61 6 89.67
6. Kaylee Emons (BC Zeeland)   6 154 383 0.40 4 83.69
7. Lukas Emons (BC Zeeland)   5 215 309 0.69 6 92.67
8. Sebas Lenting (EGB)   4 157 297 0.52 5 78.50
9.   Thijs Meulepas (BC Zeeland)   2    179    273    0.65    6    82.87

 

 NK 2e kl jeugd 2019 1 web

Coupe van Beem


Dit jaar werd “De Coupe van Beem” voor de 51ste keer gespeeld. De organisatie was in handen van de

biljart vereniging   “Grüner Tisch Buer” in Herten. Wedstrijdleider was de heer Lukas Blondeel.

De spelers van Nederland waren in het libre: Twan Vriens, Marius Kroonen, Rick de Wit, Merijn van Nispen, Bart van de Valk en Dylan Biemans .

In het driebanden waren onze spelers: Andy Nab en Xavier Siahaya.

De begeleiders van het team waren Lion de Leeuw (bondstrainer), Roij van Raaij (assistent-bondstrainer) en ondergetekende namens het bestuur van KVC.
Er werd gespeeld op 4 tafels van 2.10

Vrijdag 13.00 uur moesten we aanwezig zijn en 14.00 uur was de presentatie van de teams.

Dit jaar hadden we keurig nette polo’s om ons goed te presenteren. Dit viel bij de spelers, ouders en leiders in goede smaak.

Na de presentatie hebben we met alle teams een bezoek gebracht aan de “Veltins Arena” in Gelsenkirchen.

Dit is het stadion van Schalke ’04. Iedereen was er van onder de indruk. De profvoetballers ontbreekt het werkelijk aan niets.

 

Bij terugkomst namen de wedstrijden een aanvang. Elk team moest twee keer tegen elkaar uitkomen.

Dit betekende dat alle spelers 4 wedstrijden moesten spelen. Elke gewonnen partij leverde 2 partijpunten op. Het team met de meeste partijpunten kreeg daarnaast 2 wedstrijdpunten.

Uitslagen:

Nederland – Duitsland           PP  10 - 6    WP 2-0

Duitsland – Nederland           PP    8 - 8    WP 1-1

       

Nederland – België                PP   4 - 12   WP  0-2

België – Nederland                PP   4 - 12   WP  0-2

Duitsland – België                 PP   6 - 10   WP  0-2

België – Duitsland                  PP 11 - 5    WP  2-0

De volledige uitslag: https://www.gtbuer.de/index.php/602-ergebnisse-coupe-van-beem

 

Dit gaf als eindstand voor dit jaar:

België winnaar met 6 wedstrijdpunten.

Op de tweede plaats Nederland met 5 wedstrijdpunten en Duitsland sloot de rij met 1 wedstrijdpunt.

Het was zoals u ziet een gelijk opgaande strijd tussen Nederland en België waarbij België aan het langste eind trok door op de zaterdagavond de drie partijen tegen Nederland te winnen.

Het was een mooi weekend waarbij iedereen zijn uiterste best heeft gedaan om er echt een Team NL van te maken. Ik wil dan ook de spelers, de trainers en de meegereisde ouders bedanken voor hun inzet en support bij dit evenement.

Verslag Piet Verschure

 

 Coupe van Beem 2019 team web 1

TEAM NL met als deelnemers Dylan Biemans en Bart v/d Valk (Voorste rij 3e en 4e van links)