:: Shirtsponsoren ::

Bezoekers
98
Artikelen
20
Artikelen bekeken hits
222211

We hebben 12 gasten en geen leden online

Op donderdag 19 april kwamen de leden van biljartvereniging Zeeland bij elkaar voor de jaarvergadering. 

Zoals gewoonlijk worden er allerlei zaken besproken die betrekking hebben op het reilen en zeilen van de club.

Ook nu weer mocht de vereniging 3 jubilarissen in het zonnetje zetten.

Henry Thijssen en Ben Smulders werden gehuldigd voor het feit dat zij al 25 jaar lid zijn van onze vereniging.

Hans v Erp had deze mijlpaal al eerder bereikt maar nu werd hij in het zonnetje gezet omdat hij al 25 jaar de penningen van onze vereniging beheerd.

Wij feliciteren onze jubilarissen van harte met het bereiken van deze mijlpalen.



Henry 25 jaar lid Copy 

Henry Thijssen

 

Ben 25 jaar lid Copy 

Ben Smulders

 

Hans 25 jaar penningmeester Copy

Hans v Erp

 

 

Diverse leden van onze biljartvereniging hebben deelgenomen aan wedstrijden voor het Persoonlijk Kampioenschap 2017 - 2018 in diverse klassen. Hieronder treft u een overzicht aan wie in welke klasse gespeeld hebben en de bijbehorende resultaten.

VW = voorwedstrijd
DF  = districtsfinale
RF  = regiofinale
NF  = nationale finale

Naam Klasse Plaats PP Agem Pgem HS
Jeannette Habraken vw 3e klas 3-banden klein nvt  0.291  0.571 
DF 3e klas 3-banden klein 5e 5 0.329 0.540 4
DF 3e klas libre  5e  1.65  2.05  14 
vw 4e klas bandstoten  nvt 
DF dames libre  2e  2.20  2.42  12 
Adriaan de Loyer vw 3e klas 3-banden klein  nvt  0.205  -------  3   
DF 5e klas libre  2e  0.82  1.26 
RF 5e klas libre  8e  0.85  1.34 
vw 5e klas bandstoten  nvt  0.486  ????? 
       
Ronald de Groot DF 2e klas driebanden klein 2e  0.581  0.670 
RF 2e klas driebanden klein  4e  0.455  0.657 
vw 4e klas bandstoten nvt  11  1.39  2.00 
DF 4e klas bandstoten 4e 7 1.33 2.85 9
vw 3-banden groot 3e klas nvt  10  0.393  0.512 
DF 3-banden groot 3e klas  3e  0.395  0.571 
Wiel Pelzer DF 2e klas driebanden klein 4e  0.509  0.620 
DF 3e klas libre  4e  1.75  2.05  14 
vw 4e klas bandstoten nvt  1.25  1.60 
DF 4e klas bandstoten  6e  1.19  1.66 
       
Antoon v/d Brand       
         
Manuela v Boxtel DF 5e klas libre  1e  1.14  1.94  12 
  RF 5e klas libre  5e  1.00  1.40  10 
  vw 5e klas bandstoten  nvt  4 0.552  ????? 
  DF dames libre  3e  0.96  0.89 
         
Bart v/d Valk  NF 3e klas jeugd  3e  0.41  0.85 
Djami Theunisz NF 3e klas jeugd 7e  0.81  0.75 
   
Thijs Meulepas NF 3e klas jeugd 8e  0.51  0.40 
   
Lukas Emons NF 3e klas jeugd 6e  0.34  0.43 
Dylan Biemans  NF 3e klas jeugd  4e  0.36  0.73 
NF 2e klas jeugd 9e  0.50  1.17 
Roché v Grinsven NF 1e klas libre jeugd  9e  1.36  2.08 
Jolanda Bongers DF 5e klas libre  7e  0.52  0.73 
vw 5e klas bandstoten 
DF dames libre  4e  0.41  ------- 
Harrie de Groot  DF 1e klas 3-banden klein           
DF 2e klas bandstoten  9e  1.85  -------  12 
Ton Kandelaars           
Ruud Willems  vw 4e klas bandstoten           
DF 4e klas bandstoten 2e 9 1.34 2.50 9
RF 4e klas bandstoten 4e  1.20  1.66 
vw 3e klas libre           
         
         
         
Gerard Bouten  vw 3e klas bandstoten           
  DF 2e klas libre  2e  10  3.66  4.28  20 
  RF 2e klas libre  4e  3.83  5.00  23 
           
Rien v Gaal  DF 1e klas libre  2e  11  5.73  8.00  52 
RF 1e klas libre  8e  6.39  12.00  37 
         
Carel Hurkmans  DF Hoofdklasse libre  7e  6.65  8.82  59 
  DF 2e klas bandstoten  7e  2.00  2.88  20 
   
Peter Huvenaars          
           
Hans v Erp  DF 1e klas libre  1e  14  5.60  8.00  63 
  RF 1e klas libre 5e 8 5.54 7.50 27
  vw 3e klas bandstoten  nvt  1.95  2.39  11 
  DF 3e klas bandstoten  4e  2.06  3.23  13 
             
Joey Bongers  DF Hoofdklasse libre  3e  9.52  16.66  116 
vw 3e klas bandstoten  nvt  1.83  3.05  12 
         
Gerrit v Lanen