:: Shirtsponsoren ::

Bezoekers
101
Artikelen
20
Artikelen bekeken hits
236868

We hebben 8 gasten en geen leden online

t biljartseizoen 20178 - 2018 loopt al weer ten einde maar het PK programma voor het nieuwe seizoen staat al weer online.

Als er leden van BC Zeeland deelnemen aan deze wedstrijden, kunt u hier lezen wanneer en waar ze moeten spelen met de bijbehorende informatie. Veel plezier.

 Klik  hier  voor een overzicht van de te spelen wedstrijden.

 

De Wedstrijden:

 

Regiofinalefinale 1e klas driebanden (0.550 - 0.750) 


Harrie de Groot 
gaat deelnemen aan de regiofinale 1e klas driebanden klein.

Deze finale wordt gespeeld van vrijdag 30 november t/m zondag 2 december.
Café  "´t Oventje"  is 3 dagen gastheer voor de spelers en de organisatie is in handen van BC Zeeland.

Verdere info omtrent deze wedstrijd vindt u hieronder:

Spelsoort : 1e klas driebanden klein
Speellokaal    : Cafe-zaal " ´t  Oventje"
    Voor Oventje 32
    5411 NV  Zeeland                                                Tel: 0486 - 45 39 62                                
Partijlengte : 30 car.                         
Speeldagen : Vrij 30, Za 1 en Zo 2 december 
Organisatie : BC Zeeland 
Wedstrijdleiding     : Peter Huvenaars                                                  Tel: 06 - 55 34 45 79                                                

Finalisten:

1. 202680 CGM Weemen (Riny  De Zwijntjes    Nijmegen 0.701
2. 176539 MCM Hermsen (Marc)   KOT   Den Bosch      0.644
3. 219750 A Hofman (Antoon) Caramba Nijmegen 0.642
4. 178234 R Langenbach (Rene) BC De Grenspost Veluwezoom 0.628
5. 140451 AW v Leur (Jos) Touché Oss 0.605
6. 215695 J v Kleef (John BV St. Marten Veluwezoom 0.601
7. 129986 A Michielse (Toon)    De Luchtschippers     Den Bosch 0.587
8. 131070 HCM de Groot (Harrie)    BC Zeeland Oss 0.526

Alle spelers dienen op de eerste speelavond om 18:45 aanwezig te zijn!!!

Er wordt gespeeld volgens het Avé-systeem en de 1e ronde is als volgt:

Tafel 1   19.00 uur    Rene Langenbach -   Jos v Leur
  20.30 uur Marc Hermsen  - Toon Michielse   
         
Tafel 2 19:00 uur Antoon Hofman    - John v Kleef
  20:30 uur Riny Weemen   - Harrie de Groot

De nationale finale wordt gespeeld van vrijdag 4 t/m zondag 6 januari in Hengelo.

Wij wensen alle deelnemers veel succes en sportieve strijd!!!

 

Districtsfinale 3e klas libre (1.70 - 2.50) 


Jeannette Habraken 
heeft de districtsfinale weten te halen van de 3e klas libre.

Deze finale wordt gespeeld van donderdag 20  t/m zaterdag 22 december.

Café " 't Berghje" te Oss fungeert als gastheer en de organisatie is in handen van BC Touché.

Verdere info omtrent deze wedstrijd vindt u hieronder:

Spelsoort : 3e klas libre
Speellokaal    : Cafe " ´t  Berghje "
    Berghemseweg 71
    5348 CB  Oss                                                       Tel: 06 - 55 58 06 48                                
Partijlengte : 70 car.                         
Speeldagen : Do 20, Vrij 21 en Za 22 december 
Organisatie : Touché 
Wedstrijdleiding     : Richard Vos                                                         Tel: 06 - 44 00 66 75                                                

Finalisten:

1. 263790 A Derckx (Antoon) BC Uden    2.30
2. 116689 GJ Verhoeven (Frits)  VDO       2.09
3. 223979 HJA v Kuppeveld (Henk)   De Huuskamer 2.16
4. 246491 A v/d Ven (Ad) Jong Geleerd          2.05
5. 180607 A Derckx (André) Jong Geleerd 2.00
6. 210335 HAJM v Hoorn (Bert) SOKO 1.89
7. 221803 Pj Weijenhoven (Peter)    Germenzeel     1.84
8. 205087 AAF Habraken (Jeannette)      BC Zeeland 1.78

Alle spelers dienen op de eerste speelavond om 18:45 aanwezig te zijn!!!

Er wordt gespeeld volgens het Avé-systeem en de 1e ronde is als volgt:

Tafel 1   19.00 uur    Ad v/d Ven -   André Derckx
  20.00 uur Frits Verhoeven   - Peter Weijenhoven   
         
Tafel 2 19:00 uur Henk v Kuppeveld   - Bert v Hoorn
  20:30 uur Antoon Derckx   - Jeannette Habraken    

De gewestelijke finale wordt gespeeld van vrijdag 25 t/m zondag 27 januari in het district Veluwezoom.

Wij wensen alle deelnemers veel succes en sportieve strijd!!!

 


Voorwedstrijden 3e klas libre (1.70 - 2.50)

Jeannette Habraken, Wiel Pelzer en Ton Kandelaars gaan begin november deelnemen aan deze voorwedstrijden.

Zij spelen hun wedstrijden in Uden bij BV Uden.

Verdere info omtrent deze wedstrijden vindt u hieronder.

Spelsoort : 3e klas libre  
Partijlengte : 70 car.                           
Speeldagen : Do 8, Vrij 9 en Za 10 november  (Tenzij anders vermeld)      
NG = niet geklasseerd
      D gedegradeerde speler
      H halve degradatie
      P gepromoveerde speler

Organisatie en poule-indeling:

10158  SOKO  Oss    
1.    210335    HAJm v Hoorn (Bert)  SOKO 
2. 175097 PH Tilders (Piet)  SOKO 
3. 125244 PJG v Orsouw (Peter)  Touché 
4. 116689  GJ Verhoeven (Frits)  VDO  NG 
5. 223979  HJA v Kuppeveld (Henk)     D'n Huuskamer     NG 
6. 228178  W v/d Locht (Wim)  Jong Geleerd 
7. 175814  F Wijnakker (Frans)  KOT 
226941  BV Uden  Uden
   
1. 205087  AAF Habraken (Jeannette)  BC Zeeland 
2.  155549  WJ Pelzer (Wiel)  BC Zeeland 
3.  138780  AJM Kandelaars (Ton)  BC Zeeland 
4.  180607  A Derckx (André)  Jong Geleerd 
5.  263790  A Derckx (Antoon)  BV Uden 
6.  221803  PJ Weijenhoven (Peter)  Germenzeel 
7.  246491  A v/d Ven (Ad)  Jong Geleerd  NG 
         

 De 8 best geplaatste spelers gaan door naar de districtsfinale en die wordt gespeeld van 20 t/m 22 december bij Touché in Oss.

Wij wensen alle spelers veel succes en sportieve strijd!!!!

 

 

De Uitslagen:

Regiofinalefinale 2e klas driebanden (0.400 - 0.550) 

Biljartvereniging ’t Ottertje uit Ottersum had begin november de beste driebandenspelers van het district Midden Nederland over de vloer.

Zij gingen uitmaken wie zich gewestelijk kampioen mocht noemen van de 2e klas driebanden klein.

Onder de deelnemers twee leden van het district Oss. Districtskampioen Antoon v/d Brand van BC Zeeland werd vergezeld door Frits v Beljouw van Germenzeel.

Beide spelers konden zich helaas niet mengen in de strijd voor een podiumplaats.

Frits werd met 6 punten knap 4e en daar moest het moyenne de doorslag geven.
Maar liefst 4 spelers wisten 6 punten te behalen maar Frits wist ze allemaal voor te blijven.
Voor districtskampioen Antoon v/d Brand was dit niet zijn toernooi. Hij wist slechts een partij in winst om te zetten en met 2 punten moest hij genoegen nemen met de laatste plaats.

Kampioen in Ottersum werd de als 4e geplaatste Dik Buitink. Dik hoefde zich slechts éénmaal gewonnen te geven en de rest van de partijen waren goed voor in totaal 12 matchpunten.

Er waren 4 spelers die de hoogste serie achter hun naam mochten zetten; Dik Buitink, Gerard Kroon, Michael Joostink en Geert-jan Peters rit wisten allemaal een serie van 6 te maken.
Geert-jan wist bovendien ook nog de beste partij te realiseren.

In 28 beurten had hij zijn 25 punten te pakken wat hem een particulier moyenne opleverde van 0.892.

Dik gaat nu deelnemen aan de nationale finale en die wordt gespeeld van 7 t/m 9 december in Maarn.

Wij wensen hem daar veel succes toe.

De uitslag in Ottersum: (resp: PP, car, brt, Agem, Pgem, HS). 

1. Dik Buitink (Paperclip)      12 173    379    0.456   0.595    
2. Piet v Berkel (Rio bar) 10 162 329 0.492 0.657 5
3. Gerard Kroon (De Wester)     8 155 344 0.450 0.806 6
4. Frits v Beljouw (Germenzeel)   6 153 335 0.456 0.675 4
5.   Michael Joostink (Petersberg)   6    156 360 0.433 0.641 6
6. Jan v/d Vorle (Royal Events Palace)     6 152 358 0.424 0.568 4
7. Geert-jan Peters rit (Luctor)     6     148 357 0.414 0.892 6
8. Antoon v/d Brand (BC Zeeland)    2 139 348 0.399 0.490 4

 

Districtsfinale 1e klas driebanden klein (0,550 - 0,750)

De districtsfinale 1e klas 3 banden klein is gewonnen door Jos v Leur van Touché.

Hij heeft hier wel fel strijd moeten leveren met Harrie de Groot van BC Zeeland.

Beide spelers gaven elkaar zéér weinig toe en na 5 omlopen hadden beide kemphanen 8 wedstrijdpunten verzameld.

Jos wist in 228 beurten 138 caramboles bijeen te spelen en Harrie had 223 beurten nodig om 128 punten te vergaren. Het moyenne moest hier de

beslissing brengen en dat pakte goed uit voor Jos. Met een algemeen moyenne van 0.605 bleef hij Harrie, die 0.573 wist te behalen, voor in het klassement.

Goede derde werd Mari Kuijpers, die met 0.602 het op één na beste moyenne kon overleggen, maar 2 wedstrijdpunten tekort kwam.
Mari wist wel de kortste partij op het scorebord te krijgen; in slechts 31 beurten had hij zijn partij uit met het fraaie moyenne van 0.967.

Ronald de Groot kwam in de boeken met de hoogste serie van 6.

De uitslag in Oss: (resp: PP, car, Brt, Agem, Pgem, HS). 

1. Jos v Leur (Touché)         8 138     228    0.605  0.833    
2. Harrie de Groot (BC Zeeland) 8 128 223 0.573 0.800 4
3. Mari Kuijpers (DVK) 6 123 204 0.602 0.967 5
4. Ronald de Groot (BC Zeeland) 4 114 238 0.478 0.731 6
5.   Geert v Lith (Touché) 2    116 224 0.517 0.480 4
6. Bert Pansier (Touché) 2   93 217 0.428 0.500 5

 

Districtsfinalefinale 5e klas libre interval

Biljartclub Zeeland had van donderdag 20 t/m zaterdag 22 september de organisatie in handen van de finale 5e klas libre interval.

Onder de deelnemers drie leden van de organiserende vereniging. Helaas voor deze spelers maar zij konden geen rol van betekenis vervullen tijdens deze finale.

Wim v/d Ven (Germenzeel) en Paul v Halen (De Coehoorn) wisten zich wel te onderscheiden van de rest van het veld.

Zowel Wim als Paul wisten 10 wedstrijdpunten te behalen maar het percentage van Wim was beduidend hoger dan het percentage wat Paul kon overleggen. Wim haalde een score van 97 % en daar kwam Paul niet aan met 92 %
Wim dus kampioen van de 5e klas met een goede tweede in de persoon van Paul v Halen.
Gijs v/d Heuvel van BV De Coehoorn kwam met 8 punten en een percentage van 91 op de 3e plek.

Pedro v Lieshout van Touché wist als enige speler boven de grens van 1.20 uit te komen en Pedro gaf aan dat hij graag wilde promoveren naar de 4e klas.

De kortste partij van het toernooi werd gespeeld door John v Lankveld; Hij wist zijn 31 car. in 17 beurten te maken. Knappe partij van John. De hoogste serie kwam op naam van de kampioen. Hij scoorde er 13 aaneen.

De uitslag in Zeeland (resp: PP, Car, Brt, Agem, Pgem, HS, %)

1. Wim v/d Ven (Germenzeel)         10 217     185    1.17   1.94     13   97 %
2. Paul v Halen (De Coehoorn) 10 172 158 1.08 1.40 10 92 %
3. Gijs v/d Heuvel (De Coehoorn)   8 203 181 1.12 1.37   9 91 %
4. Pedro v Lieshout (Touché)   6 207 168 1.23 1.68   9 93 %
5.   Manuela v Boxtel (BC Zeeland)   6    180 158 1.13 1.50 11 90 %
6. Maarten Ariaans (Germenzeel)   4 182 199 0.91 1.26   7 91 %
7. Adriaan de Loyer (BC Zeeland)     4     149 170 0.87 0.96   7 85 %
8. Jolanda Bongers (BC Zeeland)     2 116 214 0.54 0.55   5 77 %
9. John v Lankveld (Jong Geleerd)      2 126 189 0.66 1.82 11 67 %

Wim gaat nu samen met Paul door naar de Regiofinale en die wordt gespeeld in ons eigen district Oss en wel van 9 t/m 11 november.

De organisatie is dan in handen van BV Touché.

 

180922 234 DF 5e klas libre district Oss 2018 web Copy

 Boven VLNR:    Pedro v Lieshout, John v Lankveld, Adriaan de Loyer, Maarten Ariaans, Gijs v/d Heuvel.

Onder    VLNR:    Wim v/d Ven, Jolanda Bongers, Manuela v Boxtel, Paul v Halen.

 

Districtsfinalefinale 2e klas driebanden (0.400 - 0.550)  

Afgelopen week had KOT uit Raventein de organisatie in handen van het districtskampioenschap 2e klas driebanden.

Aan dit kampioenschap deden slechts 5 deelnemers mee, maar de wedstrijden waren er niet minder spannend door.

Nadat alle wedstrijden gespeeld waren bleken Henk en Antoon beiden 6 punten behaald te hebben.

Antoon had in 182 beurten 75 caramboles gescoord en Henk wist uit 193 beurten 76 car. te scoren.

Met een algemeen moyenne van 0,412 mocht Antoon zich districtskampioen noemen met Henk als goede tweede met een moyenne van 0,393

Beide heren kunnen zich nu op gaan maken voor de Regiofinale en die wordt gespeeld in Ottersum bij café ´t Ottertje van vrijdag 2 t-m zondag 4 november.

De uitslag in Megen: (resp: PP, Car, Brt, Agem, Pgem, HS).

1. Antoon v/d Brand (BC Zeeland)         6 75     182    0.412   0.560    
2. Henk Arts (DVK) 6 76 193 0.393 0.580 5
3. Frits v Beljouw (Germenzeel) 4 78 188 0.414 0.650 4
4. Wioel Pelzer (BC Zeeland) 4 63 187 0.336 0.400 3
5.   Peter Nederkoorn (SOKO) 0    50 200 0.250 ------ 3

 

DF 2e klas 3banden Copy

 

 VLNR:  Peter Nederkoorn, Frits v Beljouw, Mari Kuijpers, Antoon v/d Brand, Wiel Pelzer.