:: Shirtsponsoren ::

Bezoekers
8803
Artikelen
20
Artikelen bekeken hits
282551

We hebben 5 gasten en geen leden online

et biljartseizoen 2018 - 2019 loopt al weer ten einde maar het PK programma voor het nieuwe seizoen staat al weer online.

Als er leden van BC Zeeland deelnemen aan deze wedstrijden, kunt u hier lezen wanneer en waar ze moeten spelen met de bijbehorende informatie. Veel plezier.

 Klik  hier  voor een overzicht van de te spelen wedstrijden.

 

De Wedstrijden

Districts finale 2e klas libre (2,50 - 4.00)

Gerard Bouten gaat op 27 november deelnemen aan de districtsfinale 2e klas libre.
Hij speelt zijn finale in Uden bij Germenzeel.

Wij wensen alle spelers veel succes met hun wedstrijden.

Hieronder vindt u meer informatie over deze finale

Spelsoort : 2e klas libre (2.50 - 4.00)
Speellokaal    : Wijkcentrum "Kom-In" 
    Germenzeel 800 
    5403 XD  Uden          Tel: 0413 - 26 53 50                                                                      
Partijlengte : interval            
Speeldagen : Wo 27, Vrij 29 en Za 30 november 
Organisatie : Germenzeel 
Wedstrijdleiding     : Hennie v Vught                                              

Finalisten:

1. 211715  B v Kessel (Bas)                    Touché  80 
2. 107781  GIJ Willems (Ruud)  Jong Geleerd 80
3. 154093  GJM Bouten (Gerard)  BC Zeeland  80
4. 131073  TM Kuijpers (Theo) Jong Geleerd      80 
5. 211447  HJM v Vught (Hennie) Germenzeel  80
6. 219577  JAP Janssen (Twan)  Jong Geleerd 80
7. 144086  MCJ Kuijpers (Mari)  DVK  65 
8. 111561  PTA Nederkoorn (Peter)   SOKO 65 

Alle spelers dienen op de eerste speelavond om 18:45 aanwezig te zijn!!!

Er wordt gespeeld volgens het Avé-systeem en de 1e ronde is als volgt:

Tafel 1   19.00 uur    Theo Kuijpers  -   Hennie v Vught 
  20.30 uur Ruud Willems - Mari Kuijpers
         
Tafel 2 19:00 uur Gerard Bouten  - Twan Janssen 
  20:30 uur Bas v Kessel  - Peter Nederkoorn 

Er gaan 2 spelers  door naar de gewestelijke finale en die wordt gespeeld van 24 t/m 26 januari in het district Den Bosch. 

Wij wensen alle spelers veel succes en sportieve strijd!!!!

 

Voorwedstrijden 3e klas bandstoten (0.00 - 1.00)

In deze klasse wordt BC Zeeland vertegenwoordigd door 3 personen. Jolanda Bongers en Manuela v Boxtel
spelen hun wedstrijden in het eigen clubhuis café 't Oventje en Adriaan de Loyer gaat zijn wedstrijden spelen 
in Nuland bij Kerkzicht.

Wij wensen alle deelnemers (sters) veel succes en sportieve strijd!!!

Spelsoort : bandstoten      
Partijlengte : Interval                                
Speeldagen : 4 - 6  en 7 december (tenzij anders vermeld)          
      NG = niet geklasseerd
      D gedegradeerde speler
      H   halve degradatie
      P   gepromoveerde speler

Organisatie en poule-indeling:

12256  BC Zeeland  Zeeland

   
1.    236404  JWM Bongers (Jolanda)  BC Zeeland  15 
2. 229457  PJM v Boxtel (Manuela)  BC Zeeland  21 
3. 236585  J v Lankveld (John)  Jong Geleerd 18
4. 208361  LJM Jansen (Leo) Germenzeel  27 
5. 143973  JPAA Verhaaren (Jan)  Oud Grave 24 
6. 265839 P Bekker (Peter) Oud Grave  21
7. 210335  B v Hoorn (Bert)   SOKO 30
         

12057  Touché  Oss

   
1. 175097 PH Tilders (Piet) SOKO 27 
2.  263553 M Ariaans (Maarten) Germenzeel 21 
3.  175814  F Wijnakker (Frans)      KOT 27 
4.  164123  AP v Rossum (Arno)  Touché  24 
5.  229965 H Wibier (Henry) Touché  18
6. 219334  JR Gloudemans (Jan)  Kerkzicht  15
7. 202683 J Nederkoorn (Bert)  SOKO  30
         
11846  Kerkzicht  Nuland  
1. 223593 AJ de Loyer (Adriaan) BC Zeeland 15 
2. 144560 R van 't Hul (Rob) De Vriendschap    24 
3. 217104 MGM Spanjers (Martien) De Zwaan 27
4. 158240 GT van der Venne (Gertie)   Touché 27 
5. 120939 ALA v Nistelrooij (Ad)  Kerkzicht  21
6. 223742 M de Wit (Michel  Kerkzicht  21
7. 219515 B v Berkum (Bert)  VDO  24
         

De beste 8 spelers (sters) gaan door naar de districtsfinale en deze finale wordt gespeeld van 19 t/m 21 december bij Kerkzicht in Nuland.

Wij wensen alle spelers (sters) veel succes en sportieve strijd!!!!

 

 

Districts finale 1e klas driebanden groot (0.000 - 0.440)

Ronald de Groot, Harrie de Groot, Wiel Pelzer en Antoon v/d Brand gaan deelnemen aan deze finale.

Deze finale wordt gespeeld bij BC Uden in Uden en de wedstrijden beginnen op donderdag 12 december om 19.00 uur.

Verdere info over deze finale vindt u hieronder

Spelsoort : 1e klas driebanden groot (0.000 - 0.440)
Speellokaal    : BC Uden 
    Neringstraat West 1 
    5402 GB  Uden                                                                      
Partijlengte : interval    LET OP!!!!!  MAX 50 beurten          
Speeldagen : Do 12, Vrij 13 en Za 14 december 
Organisatie : BV Uden 
Wedstrijdleiding     : Eddie Vergunst                  Tel: 06 - 21 89 96 55                                           

Finalisten:

1. 147740  RLM de Groot (Ronald)                  BC Zeeland         19 
2. 131070  HCM de Groot (Harrie)  BC Zeeland 19 
3. 114441  EPH Vergunst (Eddie)  BC Uden 18 
4. 155549  WJ Pelzer (Wiel) BC Zeeland 15 
5. 241002  AMJ v/d Brand (Antoon)  BC Zeeland  15 
6. 175459 H Hanegraaf (Harrie)  BC Uden  17
7. 141753  P der Kinderen (Peter)  BC Uden 17 
8. 211447 HJM v Vught (Hennie) Germenzeel 17

Alle spelers dienen op de eerste speelavond om 18:45 aanwezig te zijn!!!

Er wordt gespeeld volgens het Avé-systeem en de 1e ronde is als volgt:

Tafel 1   19.00 uur    Eddie Vergunst   -   Wiel Pelzer
  20.30 uur Ronald de Groot    - Hennie v Vught  
         
Tafel 2 19:00 uur Harrie de Groot   - Antoon v/d Brand
  20:30 uur Harrie Hanegraaf    - Peter der Kinderen 

Er gaan 2 spelers  door naar de gewestelijke finale en die wordt gespeeld van 31 januarit/m 2 februari in het district Nijmegen. 

Wij wensen alle spelers  veel succes en sportieve strijd!!!

 

Districts finale 1e klas libre (4.00 - 7.00)

Carel Hurkmans en Hans v Erp gaan in januari 2020 spelen om de districtstitel 1e klas libre.
Samen met nog 6 andere spelers gaan zij in Uden uitmaken wie deze titel in zijn bezit gaat krijgen.

Wij wensen alle spelers veel succes met hun wedstrijden.

Hieronder vindt u meer informatie over deze finale.

Spelsoort : 1e klas libre (4.00 - 7.00)
Speellokaal    : Wijkcentrum "Kom-In" 
    Germenzeel 800 
    5403 XD  Uden          Tel: 0413 - 26 53 50                                                                      
Partijlengte : interval            
Speeldagen : Wo 15, Vrij 17 en Za 18 januari 
Organisatie : Germenzeel 
Wedstrijdleiding     : Hennie v Vught                                              

Finalisten:

1. 201412  AM Gras (André)                    Germenzeel  140 
2. 155550  CPM Hurkmans (Carel)  BC Zeeland  130 
3. 160857  JMA v Erp (Hans)  BC Zeeland  110 
4. 236747  N v Gogh (Nordin) Germenzeel      110 
5. 238832  WJG de Visser (Richard) BV Uden  110 
6. 146543  HAW Maas (Harrie)  Touché  110 
7. 225045  FAGP v Beljouw (Frits)  Germenzeel  100 
8. 217224  H v Bommel (Harrie)  VDO  100 

Alle spelers dienen op de eerste speelavond om 18:45 aanwezig te zijn!!!

Er wordt gespeeld volgens het Avé-systeem en de 1e ronde is als volgt:

Tafel 1   19.00 uur    Nordin v Gogh    -   Richard de Visser 
  20.30 uur Carel Hurkmans - Frits v Beljouw
         
Tafel 2 19:00 uur Hans v Erp   - Harrie Maas 
  20:30 uur André Gras  - Harrie v Bommel 

Er gaan 2 spelers  door naar de gewestelijke finale en die wordt gespeeld van 16 t/m 18 februari in het district Nijmegen. 

Wij wensen alle spelers veel succes en sportieve strijd!!!!

 

Districts finale 2e klas driebanden klein (0.360 - 05.20)

Spelsoort : 3e klas driebanden klein (0.360 - 0.520)
Speellokaal    : BV Uden 
    Neringstraat West 1 
    5402 GB  Uden                                                                      
Partijlengte : interval    LET OP!!!!!  MAX 50 beurten          
Speeldagen : Do 10, Vrij 11 en Za 12 oktober 
Organisatie : BV Uden 
Wedstrijdleiding     : ???????                                              

Finalisten:

1. 211447  HJM v Vught (Hennie)                    Germenzeel         23 
2. 155549  WJ Pelzer (Wiel)  BC Zeeland 19 
3. 229928  F v Rooij (Frank)  De Zwaan  19 
4. 103019  HM Arts (Henk)  DVK  19 
5. 111561  PTA Nederkoorn (Peter)  SOKO  19 
6. 122251 T Duurland (Ton)  Jong Geleerd  19 
7. 203615  HJT Bervoets (Hans)   Touché 19 

Alle spelers dienen op de eerste speelavond om 18:45 aanwezig te zijn!!!

Er wordt gespeeld volgens het Avé-systeem en de 1e ronde is als volgt:

Tafel 1   19.00 uur    Henk Arts    -   Peter Nederkoorn 
  20.30 uur Wiel Pelzer - Hans Bervoets
         
Tafel 2 19:00 uur Frank v Rooij   - Ton Duurland 
  20:30 uur Hennie v Vught    -

Er gaan 2 spelers  door naar de gewestelijke finale en die wordt gespeeld van 8 t/m 11 november in het district Veluwezoom. 

Wij wensen alle spelers  veel succes en sportieve strijd!!!

 

De Uitslagen:

Districtsfinale 3e klas libre (1.40 - 2.40)

Van 23 t/m 26 oktober werd er bij Germenzeel in Uden gestreden om de districtstitel 3e klas libre.

Zoals tegenwoordig bij alle wedstrijden gebruikelijk is, werd ook in deze finale gespeeld op interval. Bij een gelijk aantal punten beslist dan niet het hoogste moyenne de eindstand maar het percentage van het aantal te maken caramboles.

Jong Geleerd deed het op deze finale bijzonder goed. De gebroeders Derckx wisten tot op het einde de overige deelnemers op afstand te houden. Beide spelers (Antoon en André) wisten 10 matchpunten te behalen maar het percentage van Antoon was beduidend beter dan dat van broer André.

André daarentegen wist met een serie van 27 de hoogste serie van het toernooi te spelen en ook speelde hij de kortste partij van het toernooi; in slechts 12 beurten had hij zijn benodigde 55 caramboles bij elkaar getikt. Knappe prestatie.

Goede 3e werd Jeannette Habraken van BC Zeeland met 8 punten, direct gevolgd door clubgenoot Ton Kandelaars die eveneens 8 punten wist te behalen.
Ook hier moest het percentage uitsluitsel geven wie 3e en wie 4e werd.

De gebroeders Derckx mogen zich nu op gaan maken voor de gewestelijke finale.

Deze wordt gespeeld van 22 t/m 24 november in het district Nijmegen.

Wij wensen hen daar veel succes!!

De uitslag in Uden: (resp: PP, car, Brt, Agem, Pgem, HS, % car.)

1.   Antoon Derckx (Jong Geleerd)      10    368     170     2.16     3.05     14     95.58
2. André Derckx (Jong Geleerd) 10 346 152 2.27 4.58 27 89.87
3. Jeannette Habraken (BC Zeeland   8 311 162 1.91 2.61 14 94.52
4. Ton Kandelaars (BC Zeeland)     8 336 184 1.82 2.29 12 87.27
5. Willie v Dijk (Oud Grave)   8 266 180 1.47 2.14 12 84.44
6. Hans Bervoets (Touché)   6 286 164 1.74 2.03 12 77.08
7. Frank v Rooij (De Zwaan)   4 301 167 1.80 2.29 13 78.18
8. Jan Verhaaren (Oud Grave)   2 264 201 1.31 1.48   8 87.70

 

DF 3e klas libre  

VLNR: Willie v Dijk, Antoon Derckx, André Derckx, Ton Kandelaars, 
           Jeannette Habraken, Frank v Rooij, Jan Verhaaren, Hans Bervoets

 

Podium DF 3e klas libre

André Derckx (2e), kampioen Antoon Derckx, Jeannette Habraken (3e)

 

 

Districts finale 3e klas driebanden klein (0.250 - 04.00)

Van 19 t/m 21 september werd er bij BV Uden in Uden gestreden om de districtstitel 3e klas driebanden klein.

Deze finale werd gespeeld op interval wat inhoudt dat de spelers naar hun moyenne een aantal te maken caramboles toebedeeld krijgt.

Jeannette Habraken nam namens onze vereniging deel aan deze finale en zij wist een verdienstelijke 4e plaats in de wacht te slepen.

Ruud Willems van Jong Geleerd toonde zich in deze finale de sterkste deelnemer van het hele veld.

Toch moest hij in de laatste ronde zijn partij nog zien te winnen om gelijk te komen met de koploper.

Dit ging hem bijzonder goed af want in slechts 23 beurten had hij zijn benodigde 15 caramboles gemaakt.

Ook Jan Verhaaren kwam tot 10 matchpunten maar zijn algemeen moyenne van 0.310 bleef ver achter bij de 0.408 die Ruud kon overleggen.

Toch kan Jan nog sportieve revanche halen op de gewestelijke finale waar hij samen met Ruud naar toe mag.

Deze finale wordt gespeeld van 11 t/m 13 oktober in het district Den Bosch.

Wij wensen beide spelers veel succes en sportieve strijd in Den Bosch.

De uitslag in Uden: (resp: PP, Car, Brt, Agem, Pgem, HS).

1.   Ruud Willems (Jong Geleerd)      10      96     235     0.408     0.750     3
2. Jan Verhaaren (Oud Grave) 10   87 280 0.310 0.592 4
3. Piet Tilders (SOKO)   8 110 318 0.345 0.418 4
4. Jeannette Habraken (BC Zeeland)     8   87 311 0.279 0.394 4
5. Frans Wijnakker (KOT)   8   84 266 0.315 0.652 3
6. Rob van 't Hul (De Vriendschap)   6   85 301 0.282 0.394 3
7. Ad v/d Ven (Jong Geleerd)   4   80 267 0.299 0.405 2
8. Wim v/d Locht (Jong Geleerd)   2   78 254 0.307 0.600 4

 

 

 

 

 

Voorwedstrijden 3e klas libre (1.40 - 2.40)

In deze klasse wordt BC Zeeland vertegenwoordigd door 3 personen. Ton Kandelaars en Wiel Pelzer
spelen hun wedstrijden in het eigen clubhuis café 't Oventje en Jeannette Habraken gaat haar wedstrijden spelen 
in Volkel bij Jong Geleerd.

Wij wensen alle deelnemers (sters) veel succes en sportieve strijd!!!

Spelsoort : Libre      
Partijlengte : Interval                                
Speeldagen : 3 - 4 en 5 oktober (tenzij anders vermeld)          
      NG = niet geklasseerd
      D gedegradeerde speler
      H   halve degradatie
      P   gepromoveerde speler

Organisatie en poule-indeling:

12256  BC Zeeland  Zeeland

   
1.    138780  AJM Kandelaars (Ton)  BC Zeeland  51 
2. 155549  WJ Pelzer (Wiel)  BC Zeeland  45 
3. 210335  HAJM v Hoorn (Bert)  SOKO 55
4. 228178  W v/d Locht (Wim)  Jong Geleerd  51 
5. 236790  AJGM Derckx (Antoon)  Jong Geleerd  53 
         

13560  Jong Geleerd  Volkel

   
1. 180607 A Derckx (André)  Jong Geleerd 55 
2.  246491  A v/d Ven (Ad) Jong Geleerd  51 
3.  205087  AAF Habraken (Jeannette)      BC Zeeland 47 
4.  216838  LM Verhofstad (Bart)  Germenzeel  47 
5.  203615  HJT Bervoets (Hans) Touché  49
         
10169  Oud Grave  Grave  
1. 244185 WJ v Dijk (Willie) Oud Grave 45 
2. 143973 JPAA Verhaaren (Jan) Oud Grave 43 
3. 175814 F Wijnakker (Frans) KOT 43
4. 229928 F v Rooij (Frank) De Zwaan 47 
         

De beste 8 spelers (sters) gaan door naar de districtsfinale en deze finale wordt gespeeld op 23, 25 en 26 oktober bij Germenzeel in Uden.

Wij wensen alle spelers (sters) veel succes en sportieve strijd!!!!