• Gebruikers 32076
  • Artikelen 18
  • Hits op artikelen 446532

We hebben 93 gasten en geen leden online

De competitie wordt weer gestart en ook de PK's gaan weer aan de gang. 

Als er leden van BC Zeeland deelnemen aan deze wedstrijden, kunt u hier lezen wanneer en waar ze moeten spelen met de bijbehorende informatie. Veel plezier.

Voor een totaaloverzicht van alle te spelen districtsfinales van het district Oss volg deze link


Klik HIER voor een overzicht van de te spelen wedstrijden.

Inschrijfformulier electronisch

Inschrijfformulier handmatig

 

De Wedstrijden: 

Districtsfinale 1e klas driebanden groot (0.200 - 0.400).

Germenzeel heeft op zondag 18 februari de organisatie in handen van de districtsfinale 1e klas driebanden groot (0.200 – 0.400).

De deuren van SIS Billiard Center gaan op 09.45 uur open en dan gaan 4 spelers onderling uitmaken welke 2 er door gaan naar de gewestelijke finale.

Namens onze vereniging gaat Antoon v/d Brand deelnemen aan deze finale.

De partijlengte bedraagt 20 car. met een beurtenlimiet van 60

Meer info over deze finale vindt u hieronder.

Wedstrijd DF 1e klas driebanden groot (0.200 - 0.400)
Partijlengte 20 car
Beurtenlimiet 60
Lokatie SIS Billiard Center
  Neringstraat West 1
  5401 GB  Uden           Tel: 06 - 19 41 85 19 
Speeldata Zo 18 februari
Organisatie Germenzeel
Wedstrijdleiding Joop Kampert             Tel: 06 - 30 45 44 89

Finalisten:

1. Geert v Lith BV Uden 0.399 20
2. Mari Kuijpers DVK 0.395 20
3. Bas v Kessel Touché 0.342 20
4. Antoon v/d Brand BC Zeeland/deBrand software 0.296 20

De gewestelijke finale wordt gespeeld van vrijdag 22 t/m zondag 24 maart bij D’n Boerenbond, Boterdijk 59 in Siebengewald.

De organisatie is dan in handen van De Zwijntjes.         

 

Districtsfinale 3e klas bandstoten (0.25 - 1.20).

Onze vereniging heeft de organisatie in handen van de districtsfinale 3e klas bandstoten.
Deze finale wordt gespeeld van woensdag 21 t/m zaterdag 24 februari.

Jolanda Bongers gaat namens onze vereniging deelnemen aan deze finale

Meer info over deze finale vindt u hieronder.

Wedstrijd Df 3e klas bandstoten (0.25 - 1.20)
Partijlengte Interval
Beurtenlimiet 50
Lokatie Dorpshuis Zeeland
  Kerkstraat 56
  5411 BA  Zeeland           Tel: 0486 - 76 36 53 
Speeldata Woensdag 21, Vrijdag 23 en Zaterdag 24 februari
Organisatie BC Zeeland
Wedstrijdleiding Peter Huvenaars            Tel: 06 - 55 34 45 79

Finalisten:

1. Martien v/d Aa Jong Geleerd 1.14 36
2. Miranda v Bakel Touché 0.92 30
3. Richard Vos Touché 0.85 27
4. Bert v Hoorn SOKO 0.71 24
5. Piet Tilders SOKO 0.67 21
6. Henry Wibier BV Wittenberg 0.53 18
7. Jolanda Bongers BC Zeeland/deBrand software 0.46 15

 

De 2 best geplaatste spelers gaan door naar de gewestelijke finale en die wordt gespeeld van 22 t/m 24 maart in Den Bosch.

De locatie is op dit moment nog niet bekend

Wij wensen alle finalisten veel succes en sportieve strijd!!!

 

Districtsfinale 2e klas bandstoten (1.20 - 1.70).

Van donderdag 7 t/m zaterdag 9 maart wordt er in Volkel gespeeld om het districtskampioenschap 2e klas bandstoten.

De lengte van de partijen bedraagt 40 car. met een beurtenlimiet van 50.

Namens onze vereniging gaat hieraan deelnemen: Jeannette Habraken.

Meer info over deze finale vindt u hieronder.

Wedstrijd DF 2e klas bandstoten (1.20 - 1.70)
Partijlengte 40 car.
Beurtenlimiet 50
Lokatie "Jeugdhuis "De Sprong" 
  Aert Willemsstraat 8
  5408 AL  Volkel           Tel: 0413 - 27 29 56 
Speeldata Do 07, Vrij 08 en Za 09 maart
Organisatie Jong Geleerd
Wedstrijdleiding Tonnie v/d Wetering           Tel: 06 - 57 03 64 52

Finalisten:

1. Harrie v Bommel Germenzeel 1.56 40
2. Bas v Kessel Touché 1.55 40
3. Peter Nederkoorn SOKO 1.30 40
4. Jeannette Habraken BC Zeeland/deBrand software
1.30 40
5. Antoon Derckx Jong Geleerd 1.25 40
6. Wim v/d Locht Jong Geleerd 1.20 40
7. Ton Duurland Jong Geleerd 1.20 40

Er gaan 2 spelers door naar de gewestelijke finale en die wordt  gespeeld  bij BV De 3Sprong in Nijmegen van vrijdag 5 t/m zondag 7 april.

 

Gewestelijke voorwedstrijden hoofdklasse bandstoten (2.50 - 4.00).

Op zaterdag 16 en zondag 17 maart wordt er in Boxtel een gewestelijke voorronde gespeeld van de hoofdklasse bandstoten..

De lengte van de partijen bedraagt 75 car. met een beurtenlimiet van 30.

Namens onze vereniging gaat hieraan deelnemen: Joey Bongers.

Meer info over deze finale vindt u hieronder.

Wedstrijd Gewestelijke voorwedstrijd hoofdklasse bandstoten (2.50 - 4.00)
Partijlengte 75 car.
Beurtenlimiet 30
Lokatie BV 't Ivoor
  De Voetboog 14a
  5283 WL  Boxtel                Tel: 0411 - 60 80 36
Speeldata Za 16 en Zo 17 maart
Organisatie 't Ivoor
Wedstrijdleiding Marcel Koolen                   Tel: 073 - 54 75 033

Finalisten:

1. Joey Bongers
BC Zeeland/deBrand software 2.70 75
2. Max Coppes
Vriendenkring 2.50 75
3. Hans Hulsen
Wapen van Eerschot 2.65 75
4. Marco Jansen
Kaketoe '80
2.94 75
5. Piet Leermakers
BV De Hazelaar
3.30 75
6. Tonnie van der Ven
Jong Geleerd 2.60 75
7. Stefan Vissers
BV De Hazelaar
2.77 75
8. Tonnie v/d Wetering Jong Geleerd 2.80 75

Er gaan 2 spelers door naar de gewestelijke finale en die wordt  gespeeld  bij BV De 3Sprong in Nijmegen van vrijdag 5 t/m zondag 7 april.

 

Districtsfinale 1e klas bandstoten (1.70 - 2.50).

Van donderdag 21 t/m zaterdag 23 maart wordt er in Uden gespeeld om de districtstitel 1e klas bandstoten.

De deuren van SIS Billiard Center gaan op donderdag  om 18.45 uur open voor de 7 deelnemers die zich hebben weten te kwalificeren voor deze finale.

Onze vereniging wordt vertegenwoordigd door Rien v Gaal en Hans v Erp.

Er wordt gespeeld met een beurtenlimiet van 50.

Meer info over deze finale vindt u hieronder.

Wedstrijd DF 1e klas bandstoten (1.70 - 2.50)
Partijlengte 55 car
Beurtenlimiet 40
Lokatie SIS Billiard Center
  Neringstraat West 1
  5401 GB  Uden           Tel: 06 - 19 41 85 19 
Speeldata Do 21,  Vr 22 en Za 23 maart
Organisatie Germenzeel
Wedstrijdleiding Joop Kampert             Tel: 06 - 30 45 44 89

Finalisten:

1. Theo v Dinther   De Leeuwerik 2.40 55
2. Theo v/d Wetering Jong Geleerd 2.21 55
3. Rien v Gaal BC Zeeland/deBrand software 2.20 55
4. Mari Kuijpers DVK 2.15 55
5. Hans v Erp
BC Zeeland/deBrand software 2.08 55
6. Mark Vos BV Wittenberg 1.858 55
7. Hennie v Vught Germenzeel 1.71 55

 

 Waar de gewestelijke finale gespeeld wordt is op dit moment nog niet bekend maar de speeldata zijn van vrijdag 12 t/m zondag 14 april.

 

De Uitslagen:

Districtsfinale 1e klas driebanden groot (0.200 - 0.400).

De organisatie van de districtsfinale 1e klas driebanden groot was in handen van Germenzeel en zij zagen hoe Bas v Kessel van begin tot eind de touwtjes stevig in handen had.

In zijn 1e partij tegen Mari Kuijpers wist hij in 49 beurten de winst naar zich toe te trekken  en de 2e partij tegen Antoon v/d Brand had hij de volle 60 beurten nodig om tot 19 caramboles te komen. Hij kwam dus 1 punt tekort om wederom 2 punten toe te voegen aan zijn totaal. Het bleef nu slechts bij 1 punt.

Zijn laatste partij tegen Geert v Lith schoot hij figuurlijk uit zijn slof. In slechts 29 beurten snelde hij naar de eindstreep wat hem een fraai moyenne opleverde van 0.689.

Dit was tevens de kortste partij van het toernooi.

Mari Kuijpers werd fraai tweede met dus zijn 1e verliespartij tegen Bas v Kessel.

Zijn partijen tegen resp. Geert en Mari werden keurig gewonnen in 42 en 41 beurten.

Geert v Lith kwam slechts éénmaal tot winst en dat was in zijn openingswedstrijd tegen Antoon v/d Brand. Hij wist in 44 beurten de winst binnen te halen.

Geert maakte een serie van 6 en dat was goed voor de hoogste serie van het toernooi.

Antoon wist in deze finale helaas geen enkele partij in winst om te zetten en een 4e plaats was zijn deel.

De uitslag in Uden: (resp: PP, Car, Brt, Agem, Pgem, HS).

1. Bas v Kessel Touché 5 59 138 0.427 0.689 3
2. Mari Kuijpers DVK 4 56 132 0.424 0.487 5
3.  Geert v Lith BV Uden 2 49 115 0.426 0.454 6
4.  Antoon v/d Brand BC Zeeland/deBrand software 0 34 145 0.234 ------ 3

Zowel Bas als Mari gaan ons district vertegenwoordigen op het gewest en deze finale wordt gespeeld van 22 t/m 24 maart.

Plaats van handeling is: D’n Boerenbond, Boterdijk 59 in Siebengewald.

BV De Zwijntjes heeft dan de organisatie in handen.

Wij wensen alle deelnemers daar veel succes en sportieve strijd!!!

DF 1e klas driebanden groot Copy

 Antoon bezig met zijn partij

 

 

Gewestelijke finale 4e klas libre klein (0.00 - 1.40).

Van vrijdag 12 t/m zondag 14 januari werd er in Uden gestreden om de gewestelijke titel 4e klas libre.

Ons district werd vertegenwoordigd door Bart v/d Valk van BC Zeeland en Adri Nederkoorn van SOKO.

Beide heren wisten niet tot een podiumplaats te geraken.

In de 3e ronde stond Adri nog op een fraaie 2e plaats met 4 punten en Bart stond voorlaatste met 2 punten.

In ronde 4 werden de bordjes verhangen; Adri ging van de 2e naar de 4e plaats en Bart wist zich op te werken naar de 5e plaats.

Dit was slechts van korte duur. In de 5e ronde wisten zowel Adri als Bart hun partij niet winnend af te sluiten en zodoende gingen zij weer plekken inleveren op de ranglijst.

In ronde 6 komen de heren tegenover elkaar te staan.

Bart maakt korte metten en laat Adri op 12 caramboles achter.

Mede door deze overwinning en het feit dat zijn concurrenten kostbare punten laten liggen, weet Bart zich weer op te werken naar de 4e plaats.

In de laatste ronde winnen zowel Adri als Bart hun partij en komen op gedeeld  op 6 punten.

Het % beslist uiteindelijk en zodoende weet Bart op de 6e plaats te eindigen en Adri op de 7e plaats.

Kampioen in Uden werd Ronald Lammers van de Rhedense Leeuw.

Ronald heeft van meet af aan de koppositie in handen gehad.

In de 2e ronde moest hij een gelijkspel toestaan aan Corry v/d Laar en alleen Adri Nederkoorn wist hem in de laatste partij op de knieën te krijgen.

Maar toen was het kampioenschap al een feit.

Corry v/d Laar scoorde met 11 treffers de hoogste serie van het toernooi en de kortste partij kwam op naam van Hans Aalders; hij wist zijn 43 caramboles in 18 beurten bij elkaar te tikken.

Ronald gaat nu deelnemen aan de nationale finale en die wordt gespeeld van vrijdag 15 t/m zondag 17 maart in Warmenhuizen.

Wij wensen hem daar veel succes!!!

De uitslag in Uden: (resp: PP, Car, Brt, Agem, Pgem, HS).

1. Ronald Lammers De Rhedense Leeuw 11 257 182 1.41 1.76 10
2. Corry v/d Laar KOT   8 262 190 1.37 1.95 11
3.  Hans Aalders DWS Central   8 273 200 1.36 2.38 10
4.  Frans Stanko Vriendenkring   8 244 237 1.02 1.50   9
5. Chantal Gerrist-Veldt BV Renkum   6 220 215 1.02 1.09   9
6. Bart v/d Valk BC Zeeland/deBrand software   6 217 223 0.97 1.19   8
7. Adri Nederkoorn SOKO   6 234 244 0.95 1.14 10
8. Joke v Alebeek-v/d Wiel BV De Hazelaar   3 225 205 1.09 1.36   8

 

 

 Deelnemers GF 4e klas libre Copy

Boven VLNR: Hans, Chantal, Adri, Joke

Onder VLNR: Frans, Ronald, Corry, Bart

 Pdium GF 4e klas libre Copy

Het erepodium in Uden:

VLNR: Corry Ronald, Hans

 

GF 4e klas libre Bart vd Valk Copy

Bart geconcentreerd in actie

 

Districtsfinale 1e klas libre (4.00 - 7.00).

Van 4 t/m 6 januari had Germenzeel uit Uden de organisatie in handen van de districtsfinale 1e klas libre.

Onder de deelnemers de kersverse kampioen van het KDO 2023, Frits v Beljouw.

Dat hij op een indrukwekkende manier het kampioenschap van Oss op zijn naam wist te schrijven, was zéér zeker geen bevlieging.

In Uden wist hij het kampioenschap ongeslagen op zijn naam te zetten, maar dit ging niet zonder slag of stoot.

In de 1e ronde leed hij namelijk puntverlies. Hij wist wel als 1e zijn partij uit te maken, maar zijn tegenstander wist in de nabeurt nog gelijk te maken.

In het verdere verloop van de wedstrijden was het regelmatig stuivertje wisselen aan de kop van het klassement.

In de 5e ronde gaat Theo v Dinther aan kop met 8 punten, direct gevolg door Frits met 7 punten.

Carel Hurkmans is goede 3e met 6 punten en ook Carel heeft nog zicht op een finaleplaats.

In de 6e ronde komen de kemphanen Frits en Theo elkaar tegen.

Frits weet in 19 beurten zijn partij winnend af te sluiten en voegt 2 kostbare punten toe aan zijn totaal.

Carel komt, mede door  winst op Harrie v Bommel, ook op 8 punten en blijft op de 3e plaats staan met een iets lager moyenne dan Theo.

De laatste partij zal de beslissing moeten brengen.

Maar Frits laat er geen twijfel over bestaan wie de beste is.

In slechts 17 beurten snelt hij naar de overwinning en is de kampioenstitel een feit.

Ook Theo weet zijn laatste partij winnend af te sluiten maar kan met deze overwinning slechts zijn 2e plaats veilig stellen.

De beste partij van het toernooi mocht Theo wel op zijn naam schrijven. In notabene de laatste wedstrijd trok hij nog een keer flink van leer en wist zijn partij in 12 beurten uit te maken.

De hoogste serie werd opgeëist door de kampioen met een serie van 71!!! Klasse.

Zowel Frits als Theo gaan ons district vertegenwoordigen op het gewest en ook de gewestelijke finale wordt georganiseerd door Germenzeel en ook dan is SIS Billiard Center weer gastheer voor de spelers.

Deze finale wordt gespeeld van vrijdag 2 t/m zondag 4 februari. Wij wensen beide spelers veel succes!!!

De uitslag in Uden: (resp: PP, Car, Brt, Agem, Pgem, HS).

1. Frits v Beljouw Germenzeel 11 750 113 6.63   8.92 71
2. Theo v Dinther De Leeuwerik 10 725 139 5.21 10.41 50
3.  Carel Hurkmans BC Zeeland/deBrand software   8 643 147 4.37 6.25 26
4.  Rien v Gaal BC Zeeland/deBrand software   6 618 114 5.42 6.57 41
5. Hans v Erp BC Zeeland/deBrand software   5 707 146 4.84 5.89 28
6. Henk Vugts Jong Geleerd   2 442 143 3.09 3.78 36
7. Harrie v Bommel Germenzeel   0 467 158 2.95 ----- 23

IMG 6858 CopyHet erepodium in Uden:

VLNR: Theo v Dinther (2e), kampioen Frits v Beljouw en Carel Hurkmans (3e)

 

Onze deelnemers in Uden:

 IMG 6840 Copy

Carel Hurkmans            

 IMG 6837 Copy

Rien v Gaal

 IMG 6838 Copy

Hans v Erp

 

NB:

Het is jammer dat er weinig animo is voor het biljarten, zowel het actief spelen als het supporteren van de spelers.

Een positieve uitzondering is Annie v Bommel.
Als haar man Harrie moet spelen is ze altijd aanwezig en is ze nauw betrokken met het spel van Harrie maar ook met het spel van de overige deelnemers.

Annie, wij hopen dat we nog lang van jouw aanwezigheid in de diverse biljartlokaliteiten mogen genieten. 

Tot de volgende wedstrijd!!!

 

 Annie v Bommel Copy

 

 

Gewestelijke finale 2e klas driebanden klein

Bij DWS Central in Nijmegen gingen Bas v Kessel en Ronald de Groot hun finale spelen in de 2e klas driebanden klein.

Hier zou het in de laatste ronde moeten gebeuren met 3 spelers op 8 punten en 3 spelers op 6 punten.

Bij het ingaan van de laatste ronde staat Piet v Berkel op 8 punten en zijn laatste partij moet hij tegen Gavin Balk die eveneens 8 punten heeft.

Op de andere tafel gaat Jacky spelen tegen Sjef en ook deze partij is belangrijk voor het eindklassement.

Ook de partij van René Kapel tegen Jos v/d Veerdonk kan het eindklassement nog danig op zijn kop zetten.

Gavin en Piet maken er een bloedstollend spannende wedstrijd van en in 49 beurten trekt Gavin aan het langste eind en weet Piet met het kleinst mogelijke verschil van slechts één hele carambole het nakijken te geven.

Jacky had 35 beurten nodig om tot 25 car. te komen en Sjef kon daar slechts 7 treffers tegenover zetten.

Mede door deze verliespartij zag Sjef een podiumplaats in rook opgaan en Jacky wist zich op te werken van de 6e naar de 3e plaats en dus een podiumplek.

René wist zich in 37 beurten te ontdoen van Jos en zodoende maakte hij een sprong in het klassement van de 5e naar de 2e plek.

De kortste partij kwam op naam van Sjef Sengers; in 26 beurten had hij zijn 20 punten te pakken.

Lange tijd zag het ernaar uit dat Sjef Sengers er met de hoogste serie vandoor zou gaan.

In de 2e ronde scoorde hij een serie van 10.

Toch zou dat niet genoeg zijn. In de 5e ronde ging Piet v Berkel daar overheen met een serie van 12. Bijzonder knappe prestatie!!!

 De “Osse”inbreng kwam helaas niet verder dan de laatste twee plaatsen.

Bas v Kessel werd met 6 matchpunten en een algemeen moyenne van 0.610 7e en Ronald de Groot moest genoegen nemen met de laatste plaats met 2 punten en een algemeen moyenne van 0.424


Gavin gaat door naar de nationale finale en die wordt gespeeld van vrijdag 19 t/m zondag 21 januari in Hoogeveen.

De organisatie berust bij HBC.

Wij wensen hem daar veel succes!!

De uitslag in Nijmegen: (resp: PP, Car, Brt, Agem, Pgem, HS).

1. Gavin Balk Petersberg 10 160 285 0.561 0.862   5
2. René Kapel Petersberg   8 158 236 0.669 0.833   6
3.  Jacky Ritmeijer BV De 3sprong   8 157 251 0.625 0.833   5
4.  Piet v Berkel Rio-Bar   8 162 260 0.623 0.961 12
5. Sjef Sengers Vriendenkring   8 140 284 0.492 0.862 10
6. Jos v/d Veerdonk BV De Linden   6 154 234 0.658 0.925   4
7. Bas v Kessel Touché   6 141 231 0.610 0.892   6
8. Ronald de Groot BC Zeeland/deBrand software   2 109 257 0.424 0.657   5


Ronald de Groot RF 2e klas driebanden

Ronald in actie

 

Districtsfinale 3e klas libre klein (1.40 - 2.40).

In Volkel bij Jong Geleerd gingen 8 spelers de confrontatie aan met elkaar met als inzet de districtstitel 3e klas libre.

De organiserende vereniging had een afvaardiging van 3 personen op deze finale en dit overtal wist zich aan het eind van het toernooi goed uit te betalen.

Ton Duurland werd met overmacht kampioen. Hij duldde niets of niemand in zijn naaste omgeving en met een klinkende 14 punten werd hij ongeslagen kampioen van de 3e klas libre.

Rob van ’t Hul wist zich ook nog op het podium te spelen, ondanks dat hij zijn partij tegen Ton  Duurland niet in winst wist om te zetten.

Het verschil met de nr 3 Ad v/ Ven was dermate groot dat deze verliespartij geen gevolgen had voor de eindrangschikking.

Ton Duurland wist ook nog de kortste partij in de boeken te krijgen In 14 beurten wist hij een partij winnend af te sluiten.

Rob van ’t Hul tekende voor de hoogste serie; hij maakte er 13 op rij.

Ton Duurland is verhinderd voor de gewestelijke finale en daarom gaan Rob en Ad deze gewestelijke finale spelen.

Dat gaat gebeuren van vrijdag 12 t/m zondag 14 januari en er wordt gespeeld bij ’t Ivoor in Boxtel.

Wij wensen hun daar veel succes!!!

De eindstand in Volkel: (resp: PP, Car, Brt, Agem, Pgem, HS).

1. Ton Duurland Jong Geleerd 14 329 167 1.97 3.35 11
2. Rob van 't Hul SOKO 10 292 196 1.48 2.38 13
3.  Ad v/d Ven Jong Geleerd   6 326 174 1.87 3.43 12
4.  Ton Kandelaars BC Zeeland/deBrand software   6 356 209 1.70 2.12 11
5. Piet Tilders SOKO   6 247 207 1.19 1.72 11
6. Wim v/d Locht Jong Geleerd   6 330 223 1.47 1.75   9
7. Bert v Hoorn SOKO   6 248 191 1.29 1.74 10
8. Jeannette Habraken BC Zeeland/deBrand software   2 235 193 1.21 1.50   8

 

DF 3e klas libre 2 Copy 

Het erepodium in Volkel: 

VLNR: Ad v/d Ven (3e), kampioen Ton FDuurland en Rob van 't Hul (2e)

 

DF 3e klas libre 1 Copy

Ton Kandelaars

DF 3e klas libre 3 Copy

Jeannette Habraken

                                                                                       

 


Districtsfinale 4e klas libre klein (0.30 - 1.40).

Van donderdag 16 t/m zaterdag 18 november werd er in Uden gestreden om de districtstitel 4e klas libre.

Van meet af aan was Bart v/d Valk van BC Zeeland/deBrand de gedoodverfde favoriet en deze favorietenrol wist hij ook waar te maken. Gedurende het toernooi wist hij de 1e plaats stevig in handen te houden, alleen in de latere nr 2 Adri Nederkoorn verslikte hij zich en wist in deze partij in 28 beurten slechts tot 27 car. te komen. In ronde 3 kwam Henry Wibier aan kop en zakte Bart naar de 3e plaats. Maar in ronde 4 werd alles weer hersteld en kwam Bart weer aan kop en zou die koppositie vasthouden tot het einde.

In ronde 6 stonden Bart en Manuela beiden op 10 punten, gevolgd door Adri met 8 punten.

Adri moest winnen van Joop om nog zicht te behouden op afvaardiging naar het gewest.

Manuela moest winnen van Bart om ook naar het gewest te kunnen. Spanning alom.
Bij een gelijkspel van de koplopers gaan zowel Bart als Manuela verder. Bij verlies van Manuela gaat Adri door. Voor Bart was het kampioenschap al in de pocket want hij stond qua percentage vér voor op zijn tegenstanders.

Maar een goed kampioen wil alles winnen en Bart deed zijn sportieve plicht en wist Manuela in 27 beurten te verslaan met 33 – 31.

Adri deed ook goede zaken om van Joop te winnen en met deze overwinning klom hij op naar de 2e plek en wist afvaardiging naar het gewest zeker te stellen.

De kortste partij en de hoogste serie kwamen op naam van de kampioen; in 15 beurten zijn wedstrijd winnend afsluiten en de hoogste serie van 17 maken. Mooi man!!

De gewestelijke finale wordt wederom georganiseerd door Germenzeel en zij doen dat van 12 t/m 14 januari.

1. Bart v/d Valk BC Zeeland/deBrand software 12 225 160 1.40 2.20 17
2. Adri Nederkoorn SOKO 10 239 172 1.38 1.68 10
3.  Manuela v Boxtel BC Zeeland/deBrand software 10 254 177 1.43 1.69 11
4.  Richard Vos Touché   6 224 161 1.39 1.94   8
5. Henry Wibier BV Wittenberg   6 192 200 0.96 1.14   6
6. Joop Kampert Germenzeel   6 170 166 1.02 1.57 10
7. Brian v/d Horst Touché   6 195 194 1.00 1.17   7
8. Jolanda Bongers BC Zeeland/deBrand software   0 111 164 0.67 0.00   4

 

DF 4e klas libre Copy 

Het erepodium van de 4e klas libre:

VLNR: Adri Nederkoorn (2e), kampioen Bart v/d Valk, Manuela v Boxtel (3e)

 

 De inbreng van BC Zeeland: 

DF 4e klas libre Jolanda Copy

Jolanda Bongers

DF 4e klas libre Bart Copy

Bart v/d Valk

 

DF 4e klas libre Manuela Copy

Manuela v Boxtel

 

                  

 

Districtsfinale 2e klas driebanden klein.

 

BC Zeeland/deBrand software had afgelopen week de organisatie in handen van de districtsfinale 2e klas driebanden.

Door diverse afmeldingen werd er gespeeld met 6 deelnemers waaronder 4 leden van onze eigen vereniging.
Je zou denken dat de kampioen dan geleverd zou gaan worden door onze vereniging maar niets bleek minder waar te zijn.

Bij het ingaan van de laatste ronde stond Ronald bovenaan in het klassement, direct gevolgd door Bas v Kessel die 1 punt minder had.
Het zou een bijzonder spannende finale worden waarbij beide spelers de verdediging goed op orde hadden en weinig cadeau gaven.

Toch wist Bas als eerste zijn 25 caramboles bij elkaar te spelen en toen mocht Ronald nog een keer aanleggen voor het slotakkoord.
Wat normaal een zeker punt is, faalde Ronald bij de nabeurt. Hij mist zijn bal en bleef daardoor steken op 23 punten.

Henk de Klein wist zich met twee gewonnen wedstrijden op de laatste speeldag nog op het podium te spelen en voor Harrie de Groot en Antoon v/d Brand
restten enkel plaats 4 en 5 in het klassement.
Peter Nederkoorn wist helaas geen enkele partij in winst om te zetten en moest genoegen nemen met de laatste plaats.

De kortste partij en de hoogste serie kwamen op naam van Ronald de Groot; in slechts 36 beurten wist hij met overmacht te winnen van Peter Nederkoorn en de hoogste serie van 5 kwam ook uit zijn keu.

Bas v Kessel dus de kampioen van de 2e klas driebanden en hij gaat samen met Ronald ons district vertegenwoordigen op het gewest.
Deze gewestelijke finale wordt gespeeld van 8 t/m 10 december in Nijmegen.

Wij wensen  beide heren daar veel succes!!!

De uitslag in Zeeland: (resp: PP, car, Brt, Agem, Pgem, HS).

1. Bas v Kessel Touché 7 117   265 0.441 0.595  4
2. Ronald de Groot BC Zeeland/deBrand software 6 115 253 0.454 0.694 5
3. Henk de Klein BC Zeeland/deBRand software 4 101 287 0.351 0.531 4
4. Harrie de Groot BC Zeeland/deBrand software 3 114 280 0.407 0.480 4
5. Antoon v/d Brand BC Zeeland/deBrand software 2   88 282 0.312 0.366 4
6. Peter Nederkoorn SOKO 0   66 255 0.258 0.000 3

DF 2e klas driebanden Copy

Boven VLNR: Peter Nederkoorn, Henk de Klein, Bas v Kessel
Onder VLNR: Ronald de Groot, Antoon v/d Brand, Harrie de Groot

Erepodium DF 2e klas driebanden klein Copy

Het erepodium in Zeeland:

VLNR: Henk de Klein (3e), Bas v Kessel (kampioen), Ronald de Groot (2e)

 

 

Districtsfinale 3e klas driebanden klein.

Van donderdag 12 t/m zaterdag 14 oktober werd er in café Wittenberg in Oss gestreden om de districtstitel 3e klas driebanden.

De helft van het deelnemersveld werd gevormd door leden van Jong Geleerd dus het moest raar gaan lopen als er geen leden van Jong Geleerd op het podium terecht zouden komen.

Toch werd het nog spannend op de zaterdag.

Na ronde 6 gespeeld te hebben stond Martien van der Aa op kop met 8 punten en Jeannette Hab raken en Ruud Willems zaten daar met 7 punten strak achter.

Ton Duurland had met 6 punten ook nog kansen op het podium maar hij was wel afhankelijk van zijn medespelers.

De laatste ronde fungeerde als scherprechter.

In een directe confrontatie wist Martien de partij tegen Jeannette in zijn voordeel te beslechten; in 43 beurten wist hij zijn benodigde 15 caramboles te produceren en Jeannette bleef op 9 caramboles steken.

Ook Ruud en Ton wisten hun partij vrij eenvoudig in winst om te zetten en mede door hun winstpartijen gingen beide spelers Jeannette voorbij in het klassement.

Het gehele podium in Oss was dus voor Jong Geleerd uit Volkel.

De kortste partij van het toernooi kwam op naam van Ruud; hij wist zijn 16 caramboles te maken in 27 beurten wat hem een particulier moyenne opleverde van 0.592.

De hoogste serie van het toernooi werd gemaakt door Ton Duurland. Hij kwam tot een serie van 5.

Zowel Martien als Ruud gaan door naar de gewestelijke finale en die wordt gespeeld van vrijdag 1 t/m zondag 3 december in Arnhem.

De organisatie is dan in handen van Petersberg – De Snelpost.

De uitslag in Oss: (resp: PP, car, Brt, Agem, Pgem, HS).

1. Martien v/d Aa Jong Geleerd 10     99   314   0.315   0.428   3
2. Ruud Willems Jong Geleerd   9 105 332 0.316 0.592 3
3. Ton Duurland Jong Geleerd   8 125 327 0.382 0.542 5
4. Jeannette Habraken BC Zeeland/deBrand software   7   89 353 0.252 0.468 2
5. Piet Tilders SOKO   6   82 333 0.246 0.375 3
6. Martien Verstraten BC Zeeland/deBrand software   5   78 373 0.209 0.267 4
7. Bert v Berkum VDO   3 105 327 0.321 0.422 4
8. Wim v/d Locht Jong Geleerd   3 116 373 0.310 0.300 4

DF 3e klas driebanden Copy 

Het erepodium van de DF 3e klas driebanden klein louter en alleen Jong Geleerd.

VLNR: Ton Duurland (3e), kampioen Martien v/d Aa en Ruud Willems (2e)